KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763491
nr 1576 3491
Akvarell
Carlos Riefel(1903-1993), Lilja & Tulpan. Signerad, daterad -47. Akvarell, bildmått: 18x28 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:40:15
5/11 18:09:40